Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Tuusula
Kalliotie 2
04360 Tuusula

Tampere
Tehdaskartanonkatu 15
33400 Tampere

Oulu
Hakamaantie 8
90440 Kempele

Kotka
Kyminlinnantie 6
48600 Kotka


Fiksulatauksen takana on kotimainen Valoremontti Oy, joka tuottaa älykkäitä valaistusratkaisuja ja energiansäästötoimenpiteitä useille eri kokoisille toimijoille eri puolella Suomea. Panostamme vahvaan ja laadukkaaseen kokonaistoimitukseen ja projektinhallinnan ammattilaisina pidämme huolen, että asiat tulevat kerralla kuntoon.

Anssi Hangas

Anssi Hangas

Myynti
Häme ja Länsi-Suomi
anssi.hangas@fiksulataus.fi
010 5677 035

Ari Mattila

Ari Mattila

Myynti
Keski- ja Pohjois-Suomi
ari.mattila@fiksulataus.fi
010 5677 036

Matti Tuomela

Matti Tuomela

Myynti
Etelä-Suomi
matti.tuomela@fiksulataus.fi
010 5677 033

Henri Suntio

Henri Suntio

Myynti
Kaakkois- ja Itä-Suomi
henri.suntio@fiksulataus.fi
010 5677 030

Petri Rapeli

Petri Rapeli

Tekninen asiantuntija
petri.rapeli@fiksulataus.fi
010 5677 037

Oskari Marttila

Oskari Marttila

Tekninen asiantuntija
oskari.marttila@fiksulataus.fi
010 5677 032

Ville Töyrylä

Ville Töyrylä

Tekninen asiantuntija
ville.toyryla@fiksulataus.fi
010 5677 034

Ota yhteyttä

  • *Pakolliset kentät